Spataderen (veneuze ziekten)

Ziekenhuis
Is er een structureel multidisciplinair veneus overleg op uw ziekenhuislocatie/locatie behandelcentrum voor patiënten met oppervlakkige veneuze ziekten?
Hoe vaak zijn deze behandelingen uitgevoerd in het verslagjaar? Sclerocompressietherapie
Hoe vaak zijn deze behandelingen uitgevoerd in het verslagjaar? Echo(foam)sclerocompressietherapie
Hoe vaak zijn deze behandelingen uitgevoerd in het verslagjaar? Ambulante flebectomie (Mullertechniek)
Hoe vaak zijn deze behandelingen uitgevoerd in het verslagjaar? Open behandeling (chirurgische strip)
Hoe vaak zijn deze behandelingen uitgevoerd in het verslagjaar? Endoveneuze behandeling
Binnen maximaal hoeveel dagen na het eerste bezoek van de patiènt aan de ziekenhuislocatie- locatie behandelcentrum wordt een bericht aan de huisarts verzonden met daarin diagnose, uitslag duplexonderzoek en behandelplan?
Academisch Medisch CentrumNee14
Admiraal de Ruyter ZiekenhuisJa8291605
Albert Schweitzer ZiekenhuisJa48173822791
Alrijne ZorggroepJa34014305881
Amphia ziekenhuisJa207151601526231
Antonius Ziekenhuis SneekJa35414581
Bergman Medical Care B.V.Ja332161911011
BovenIJ ZiekenhuisJa251352801897
Bravis ziekenhuis, concernJa1151214571
Canisius Wilhelmina ZiekenhuisJa37941
Ceulen HuidkliniekNee123139913
DC Klinieken Oud ZuidNee1567
DermalinkNee30205574803
DermaParkJa2668428314
Dermatologisch Centrum Amstel & VechtstreekNee7
Dermatologisch Centrum, Paktijkadres Zomergemstraat 2A, 4826 CW BredaNee3511181473
Dermatologisch Centrum WeteringNULL253151071473
Dermatologisch Centrum Zuid-West NederlandNee10361077
Deventer ZiekenhuisJa12391505375
Diakonessenhuis Utrecht, Zeist, DoornJa13046378867
Dr. Kolbach KliniekJa2536020907
Elisabeth Tweesteden ZiekenhuisJa01843187267
Elkerliek ziekenhuisNee52181283371
Erasmus MCJa02244015214
Flebologisch Centrum GraveJa34083407
Franciscus ConcernJa812717484777
Groene Hart ZiekenhuisJa9224445811
Haaglanden Medisch Centrum Nee68152697
HagaZiekenhuisJa202521692581
Helder kliniek Amsterdam B.V.Ja10412347
Helder kliniek Den HaagJa270443617
Helder kliniek EindhovenJa252267193527
Helder kliniek EnschedeJa179011501487
Helder kliniek HaarlemJa904037
Helder kliniek HilversumJa216028412757
Helder kliniek RotterdamJa230010041107
Helder kliniek VelpJa26207241747
Helder kliniek VenloJa310150237
Het FlevoziekenhuisJa206523931
Huidziekenhuis Dermicis, locatie AlkmaarNee6261171
Huidziekenhuis Dermicis, locatie DoetinchemNee3514971
Huidziekenhuis Dermicis, locatie HaarlemNee215112701
IJsselland ZiekenhuisJa76062841951
Ikazia Ziekenhuis RotterdamJa21110703
Interconfessionele Stichting Gezondheidszorg RivierenlandJa47481397
Jeroen Bosch ZiekenhuisJa111866741
Keizer Kliniek AssenNee178481
Keizer Kliniek Den HaagNee84221
Keizer Kliniek VoorschotenNee901402481
Langeland ZiekenhuisJa041481719114
LUMCNee410125962
MaasstadziekenhuisJa35401153361
Maastricht UMC, MaastrichtJa153821447
Maasziekenhuis PanteinNee27401124
Mauritsklinieken BV (Nijmegen)Nee1421025253081
Mauritsklinieken BV (Spatadercentrum Den Haag)Ja49536377041
Mauritsklinieken BV (Utrecht)Ja242291
Maxima Medisch CentrumNee43104337
MC Groep Nee1505040012361
MC SlotervaartJa4826151139
Meander Medisch CentrumNee64526133900
Medikliniek Crailo locatie BussumJa3512161221027
Medisch Centrum LeeuwardenJa000005
Medisch Centrum WaalreNee141314341
Medisch Spectrum TwenteJa911141841
Medsich Centrum de VeluweNULL194559107
Mohs klinieken AmsterdamNee1401417
Mohs klinieken DordrechtNee36357
Mohs Klinieken HoornNULL4949597
Noordwest ziekenhuisgroep, concernJa5511321382
Concern OLVGNee6522493111
Ommelander Ziekenhuis GroningenJa1001282742
Polikliniek De Blaak, locatie HaaglandenNee0100801
Polikliniek de Blaak RotterdamNee02023371
Polikliniek de Blaak TilburgNee0000481
Radboud UMCJa156514
Reinier de Graaf GroepJa421711733814
Rivas Zorggroep, BeatrixziekenhuisJa10347957
Rode Kruis Ziekenhuis BVJa322555261881
Röpcke-Zweers ZiekenhuisJa510401051
Sint Antonius, locatie WoerdenJa19137
Sint Antonius Ziekenhuis, locatie Utrecht/NieuwegeinJa283861461039077
SJG weertJa318230877
Spaarne Gasthuis, concernNee922244021
Spijkenisse Medisch CentrumJa52445510
St. Anna ZiekenhuisJa1137211461
Stichting Acibadem International Medical CenterNULL
Stichting Algemeen Christelijk Martini ZiekenhuisNee47392491
Stichting Braam Kliniek AssenJa1
Stichting Catharina ZiekenhuisJa73013462
Stichting Centrum OosterwalJa4845691596114205
Stichting Centrum Oosterwal (AMS)Ja151063435
Stichting Centrum Oosterwal (HHW)Ja11216134133125
Stichting Christelijk algemeen ziekenhuis noordwest- veluweNee586011851
Stichting DermaZuidJa9238343917
Stichting dr Mulkens KliniekJa22444971
stichting flebologisch centrum pellegrinusNee813201803
Stichting Gelre ZiekenhuizenJa142793641
Stichting het van Weel-Bethesda Ziekenhuis, DirkslandJa16713274467
Stichting Hyperbaar Geneeskundig CentrumNULL7
Stichting Isala Klinieken, locatie MeppelNee000010
Stichting Isala Klinieken, locatie ZwolleJa5610412653313
Stichting Laurentius Ziekenhuis RoermondJa741596627213
Stichting MC Jan van GoyenJa918283327
Stichting MOHSA (Expertisecentrum voor huidkanker en Mohs chirurgie)Nee8232
Stichting MohsA (lokatie MvB Eindhoven)Nee1002
Stichting Slingeland ZiekenhuisJa8051061364
Stichting tot bevordering van de ontwikkeling van de dermatologie, venerologie en flebologieNULL1
Streekziekenhuis Koningin Beatrix WinterswijkJa1375312382045
Tergooi HilversumJa060172327
Treant Zorggroep, locatie BethesdaJa0242101431
Treant Zorggroep, locatie RefajaJa0105722061
Treant Zorggroep, locatie ScheperJa13313091
UMC UtrechtNee7
VeluwekliniekJa451791583331497
VenocareJa2670515
Vestiging Linnaeushof 6 AmsterdamNULL
Vestiging Reguliersgracht 130 AmsterdamNULL
VieCuri Medisch centrum voor NoordLimburgJa90910361702
WaterlandziekenhuisNee41211251037
WestfriesgasthuisJa2591041361971
Wilhelmina Ziekenhuis AssenJa31321257
Zaans Medisch CentrumJa61401427
ZBC de TerpNULL262014
Ziekenhuis AmstellandJa424461902
Ziekenhuis BernhovenJa1349733
Ziekenhuis Gelderse ValleiJa
Ziekenhuisgroep TwenteJa262613644141
Ziekenhuis Nij SmellingheJa00110801
Ziekenhuis RijnstateJa2015132516371
Ziekenhuis Tjongerschans BVNee15187581057
Zorgpraktijk Avenue CarnisseJa7814
ZorgSaam ZiekenhuisJa17812375507
Zuyderland Medisch CentrumJa50250102007