Borstkanker (mammacarcinoom)

Ziekenhuis
Wat is het totaal aantal nieuw gediagnosticeerde patiënten met invasief borstkanker of DCIS dat op uw ziekenhuislocatie operatief is behandeld in het verslagjaar?
Wat is het totaal aantal nieuw gediagnosticeerde patiënten met een invasief borstkanker of DCIS dat op uw locatie niet chirurgisch is behandeld, maar wel systemisch is behandeld in het verslagjaar?
Percentage patiënten waarbij tumorweefsel focaal of meer dan focaal aanwezig is in het resectievlak na een eerste borstsparende operatie voor DCIS
Percentage patiënten bij wie tumorweefsel (alleen m.b.t. invasieve component) meer dan focaal aanwezig is in het resectievlak na een eerste lokale excisie
Percentage patiënten met een directe reconstructie door plastisch chirurg bij eerste operatie voor DCIS (totaal)
Percentage patiënten met een directe reconstructie door plastisch chirurg bij eerste operatie voor invasief mammacarcinoom (totaal)
Aantal patiënten dat ≤ 5 weken na datum biopt waarop diagnose is gesteld, is geopereerd (exclusief directe reconstructie) (norm >90%)
Admiraal de Ruyter Ziekenhuis1891703.32518.881.7
Erasmus MC1091103.32019.561.4
Groene Hart Ziekenhuis2072601.1433.3322.2287.18
MC Groep 74806.110047.885.1
St. Anna Ziekenhuis921602.110030.892.7
Stichting Isala Klinieken, locatie Meppel11790040062.8
Streekziekenhuis Koningin Beatrix Winterswijk1302001.885.730.383.5
Treant Zorggroep, locatie Bethesda2552003.416.75.392.8
VU medisch centrum172400100080
Wilhelmina Ziekenhuis Assen159703.45016.794.2
ZorgSaam Ziekenhuis110100042.921.495.5
Stichting Alexander Monro Zieknhuis27210.1250.0140.50.5270.875
Ziekenhuis Rijnstate332863.10.845.522.583.9
Stichting Laurentius Ziekenhuis Roermond16303.71.5401883
Diakonessenhuis Utrecht, Zeist, Doorn188455.3066.75080.2
Maasstadziekenhuis188125.32.323.17.269.7
Rode Kruis Ziekenhuis BV14976.32.666.719.694.4
Ziekenhuis Gelderse Vallei128156.905021.995
Amphia ziekenhuis298467.44.533.310.257.1
Noordwest ziekenhuisgroep, concern444207.55.5012.179.5
Stichting Algemeen Christelijk Martini Ziekenhuis358388.70.533.327.282.3
Interconfessionele Stichting Gezondheidszorg Rivierenland106289.11.6509.189.5
Stichting Slingeland Ziekenhuis182119.100090.5
LUMC1741010.54.746.738.170.1
Reinier de Graaf Groep2612510.714045.791.9
Langeland Ziekenhuis133411.13.262.518.277.6
Ziekenhuis Bernhoven1923111.10.82015.288.8
Ziekenhuisgroep Twente3571511.11.545.826.883.4
Haaglanden Medisch Centrum 3132712.12.155.619.185.2
Albert Schweitzer Ziekenhuis29629613.31.536.430.883.5
Deventer Ziekenhuis2013213.62.6404.795.5
Spaarne Gasthuis, concern4444113.74.97544.469.6
Maxima Medisch Centrum2721513.83.12524.776.8
Sint Antonius Ziekenhuis, locatie Utrecht/Nieuwegein4213513.92.17562.158
Elkerliek ziekenhuis1363214.3033.319.677.4
Ikazia Ziekenhuis Rotterdam187515242.917.988.82
MC Slotervaart1051115.405035.769.4
Zuyderland Medisch Centrum413015.62.433.32495.5
Jeroen Bosch Ziekenhuis3544615.81.256.319.688
VieCuri Medisch centrum voor NoordLimburg21320162.261.527.492.4
Maastricht UMC, Maastricht2983116.73.863.231.671.8
Medisch Centrum Leeuwarden2233816.72.25044.284.3
Waterlandziekenhuis127316.76.933.31990.2
Zaans Medisch Centrum1271216.7037.539.383.5
Alrijne Zorggroep3703717.61.847.120.572.7
Academisch Medisch Centrum1833818.183.64042.585.63
Het Flevoziekenhuis1833818.23.64042.585.6
Ommelander Ziekenhuis Groningen120018.26.6257.793.3
HagaZiekenhuis16621202.569.229.890.8
Maasziekenhuis Pantein65172011.10091.8
Spijkenisse Medisch Centrum78720702.589.5
Stichting Christelijk algemeen ziekenhuis noordwest- veluwe12434201.62038.790.2
UMC Groningen1164320028.63441.5
Ziekenhuis Amstelland1414203.541.72086.1
Ziekenhuis Tjongerschans BV14420204.5NULLNULL91.4
Medisch Spectrum Twente2592821.24.128.611.585.8
Bravis ziekenhuis, concern2551721.44.533.319.790.5
Westfriesgasthuis190921.410.18016.490.8
Canisius Wilhelmina Ziekenhuis2621421.90.945.510.981.8
Stichting Gelre Ziekenhuizen4515222.61.77523.874.3
Concern OLVG2439123.31.864.74087.2
BovenIJ Ziekenhuis2945523.331.864.714087.21
IJsselland Ziekenhuis1861523.51.437.51392.9
Ziekenhuis Nij Smellinghe1851123.531.475023.2695.61
Stichting Catharina Ziekenhuis2492224.30.742.942.939
St. Het Nederlands Kanker instituut - Antoni van Leeuwenhoek5944524.57.788.97770.4
Antonius Ziekenhuis Sneek130142500086.3
Franciscus Concern3361926.33.213.310.972.3
Radboud UMC1423226.7064.318.281.3
Meander Medisch Centrum2126726.91.76029.272.3
Stichting Isala Klinieken, locatie Zwolle2464627.31.657.125.968.1
Elisabeth Tweesteden Ziekenhuis3133128.62.955.614.186.7
Stichting het van Weel-Bethesda Ziekenhuis, Dirksland103728.6008.170.2
Sint Antonius, locatie Woerden7525302.5NULL2598.3
UMC Utrecht1031030.85.957.13566.2
Rivas Zorggroep, Beatrixziekenhuis130733.31.74015.294.4
SJG weert97535.78.357.117.188.7
Tergooi Hilversum2233036.43.546.242.384.7
Röpcke-Zweers Ziekenhuis73137.502541.991.2
Treant Zorggroep, locatie Refaja07NULLNULLNULLNULLNULL
Treant Zorggroep, locatie Scheper015NULLNULLNULLNULLNULL