Eierstokkanker (gynaecologische oncologie)

Ziekenhuis
Aantal gynaecologisch chirurgische behandelingen, welk in verband met een primair ovariumcarcinoom zijn uitgevoerd per ziekenhuislocatie.
Percentage unieke patiënten met een primair ovariumcarcinoom, die voldoen aan de inclusiecriteria, met een wachttijd van ≤ 28 dagen tussen PA en enige vorm van behandeling.
Percentage unieke patiënten, met een primair laag stadium ovariumcarcinoom, die voldoen aan de inclusiecriteria en een gynaecologisch chirurgische behandeling ondergaan, waarbij de stadiëring compleet is.
Percentage unieke patiënten met een primair hoog stadium ovariumcarcinoom, die voldoen aan de inclusiecriteria en een gynaecologisch chirurgische behandeling ondergaan, bij wie de debulking compleet is.
Percentage unieke patiënten met een primair ovariumcarcinoom, die voldoen aan de inclusiecriteria en een gynaecologisch chirurgische behandeling ondergaan, bij wie binnen 30 dagen na de primaire chirurgische behandeling ernstige complicaties optreden.
Percentage unieke patiënten met een primair ovariumcarcinoom, die voldoen aan de inclusiecriteria en een gynaecologisch chirurgische behandeling ondergaan, welk binnen 30 dagen na laatst geregistreerde operatie of tijdens de ziekenhuisopname* overlijdt.
Academisch Medisch Centrum10389.641.262.53.91
Admiraal de Ruyter Ziekenhuis087.5016.77.70
Albert Schweitzer Ziekenhuis1777.11006000
Alrijne Zorggroep0NULLNULLNULLNULL
Amphia ziekenhuis2679.4910080.779.38
Antonius Ziekenhuis Sneek0100NULLNULLNULL
BovenIJ ZiekenhuisNULLNULLNULLNULL
Bravis ziekenhuis, concern1895.85083.300
Canisius Wilhelmina Ziekenhuis3186.4053.82.40
Deventer Ziekenhuis01000000
Elisabeth Tweesteden ZiekenhuisNULLNULLNULLNULL
Elkerliek ziekenhuis01000000
Erasmus MC3494.5507011.30
Franciscus Concern2392.17555.600
Groene Hart Ziekenhuis23902071.4300
Haaglanden Medisch Centrum 23902071.400
HagaZiekenhuis1093.305000
Interconfessionele Stichting Gezondheidszorg Rivierenland0NULLNULLNULLNULL
Langeland ZiekenhuisNULLNULLNULLNULL
LUMC2473.233.376.212.20
Maastricht UMC, Maastricht210005000
Maasziekenhuis Pantein0100NULLNULLNULL
Maxima Medisch Centrum010000200
Meander Medisch Centrum1992.916.777.815
Medisch Centrum Leeuwarden0800000
Medisch Spectrum Twente2490.27582.67.70
Noordwest ziekenhuisgroep, concernNULLNULLNULLNULL
Radboud UMC2578.307010.90
Reinier de Graaf Groep2697.8766.67509.09
Rode Kruis Ziekenhuis BVNULLNULLNULLNULL
Röpcke-Zweers ZiekenhuisNULLNULLNULLNULL
Sint Antonius Ziekenhuis, locatie Utrecht/Nieuwegein100NULLNULL00
SJG weert01000000
Spaarne Gasthuis, concern081.80000
St. Anna Ziekenhuis01000000
St. Het Nederlands Kanker instituut - Antoni van Leeuwenhoek6886.32583.812.91
Stichting Catharina Ziekenhuis5090107517.2
Stichting Christelijk algemeen ziekenhuis noordwest- veluwe0100NULLNULL00
Stichting Gelre Ziekenhuizen0NULLNULLNULLNULL
Stichting Isala Klinieken, locatie MeppelNULLNULLNULLNULL
Stichting Isala Klinieken, locatie Zwolle3297.80706.7
Tergooi Hilversum0100NULLNULL00
Treant Zorggroep, locatie Bethesda0100NULLNULL00
Treant Zorggroep, locatie Refaja0NULLNULLNULLNULL
Treant Zorggroep, locatie Scheper160NULLNULL00
UMC Groningen9077.87.751.37.2
UMC Utrecht4387.72084.66.9
VieCuri Medisch centrum voor NoordLimburg100NULLNULL00
VU medisch centrum000000
Ziekenhuis AmstellandNULLNULLNULLNULL
Ziekenhuis Bernhoven0NULLNULLNULLNULL
Ziekenhuisgroep Twente100NULLNULL500
Ziekenhuis Rijnstate1989.310076.93.8
Ziekenhuis Tjongerschans BV100NULLNULLNULL
ZorgSaam Ziekenhuis890NULL71.400
Zuyderland Medisch Centrum2872.9100562.10