Darmkanker (colorectaal carcinoom)

Ziekenhuis
Aantal patiënten met een colon of rectumresectie. Colonresectie
Aantal patiënten met een colon of rectumresectie. Rectumresectie
Percentage patiënten dat een electieve resectie ondergaat i.v.m. een primair coloncarcinoom, gediagnostiseerd in het eigen centrum (niet verwezen) (rectumtumoren, dubbeltumoren, niet electieve resecties en patiënten die chirurgisch zijn voorbehandeld worden geëxcludeerd), met een wachttijd van = < 5 weken tussen PA en enige vorm van therapie.
Percentage patiënten dat een resectie ondergaat vanwege een primair cT1 t/m 3 rectumcarcinoom met een bekende CRM, bij wie de CRM positief is
Percentage patiënten dat een resectie ondergaat vanwege een primair coloncarcinoom, dat een gecompliceerd beloop heeft (gecorrigeerd voor case-mix).
Percentage patiënten dat een resectie ondergaat vanwege een primair rectumcarcinoom dat een gecompliceerd beloop heeft (gecorrigeerd voor case-mix)
Percentage patiënten dat een electieve resectie ondergaat vanwege een primair colorectaal carcinoom bij wie failure to rescue optreedt (gecorrigeerd voor case-mix).
Academisch Medisch Centrum1041507512.224.629.20
Admiraal de Ruyter Ziekenhuis1375991.13.913.52017.5
Albert Schweitzer Ziekenhuis1627077.25.818.316.312
Alrijne Zorggroep2119170.91.412.113.115.6
Amphia ziekenhuis2919552.85.314.115.814.3
Antonius Ziekenhuis Sneek1043663.93.37.28.710
Bravis ziekenhuis, concern1328876.4116.919.518.8
Canisius Wilhelmina Ziekenhuis1264073.75.61412.212.1
Deventer Ziekenhuis1086371.84.39.221.53.2
Diakonessenhuis Utrecht, Zeist, Doorn743159.3017.635.7
Elisabeth Tweesteden Ziekenhuis3268083.90.9913.94.5
Elkerliek ziekenhuis1104467.9010.423.728.7
Erasmus MC1108545.56.114.28.612.1
Franciscus Concern2537664.26.212.120.19
Groene Hart Ziekenhuis902778.21.813.98.117.6
Haaglanden Medisch Centrum 2318581.74.212.615.14.7
HagaZiekenhuis572380.7012.319.39.9
Het Flevoziekenhuis924672.24.811.7207.2
IJsselland Ziekenhuis18013160.9618.517.712.8
Ikazia Ziekenhuis Rotterdam802578.9015.116.99.5
Interconfessionele Stichting Gezondheidszorg Rivierenland863889.72.46.515.37.3
Jeroen Bosch Ziekenhuis2818872.84.312.126.66
Langeland Ziekenhuis601877.447.821.87.1
LUMC1606039.401019.419.1
Maasstadziekenhuis853072.5811.613.46.8
Maastricht UMC, Maastricht714769.611.719.632.45.5
Maasziekenhuis Pantein732670.33.720.526.411.2
Maxima Medisch Centrum1626634.53.21210.610.3
MC Groep 44677.815.410.3010.7
MC Slotervaart80080021.200
Meander Medisch Centrum19713071.602029.418.2
Medisch Centrum Leeuwarden813754.92.713.221.410.8
Medisch Spectrum Twente1515575.25.715.44.314.1
Noordwest ziekenhuisgroep, concern3608963.8013.6199.4
Concern OLVG14510768.54.715.122.19.3
Ommelander Ziekenhuis Groningen792760.54.814178.8
Radboud UMC956853.35.118.122.98.8
Reinier de Graaf Groep1925075.41.314.725.34
Rivas Zorggroep, Beatrixziekenhuis10822802.721.922.413.6
Rode Kruis Ziekenhuis BV1393184.9010.223.315.3
Röpcke-Zweers Ziekenhuis48265.7016.400
Sint Antonius Ziekenhuis, locatie Utrecht/Nieuwegein33810866.43.1141210.9
SJG weert442052.88.722.418.69.6
Spaarne Gasthuis, concern2409767.24.112.717.27.9
St. Anna Ziekenhuis992176.43.119.324.43.9
St. Het Nederlands Kanker instituut - Antoni van Leeuwenhoek784953.8614.725.30
Stichting Algemeen Christelijk Martini Ziekenhuis1678637.89.117.620.411.3
Stichting Catharina Ziekenhuis38015864.16.51319.96.1
Stichting Christelijk algemeen ziekenhuis noordwest- veluwe1134187.707.223.48.9
Stichting Gelre Ziekenhuizen2114647.34.611.713.29
Stichting het van Weel-Bethesda Ziekenhuis, Dirksland413153.32.14.513.10
Stichting Isala Klinieken, locatie Meppel55968.808.613.317
Stichting Isala Klinieken, locatie Zwolle284113412.27.218.34.2
Stichting Laurentius Ziekenhuis Roermond11810276.3425.832.913.3
Stichting Slingeland Ziekenhuis593783.34.918.717.66.4
Streekziekenhuis Koningin Beatrix Winterswijk392491.94.515.625.214.3
Tergooi Hilversum1012161.57.85.14.24.7
Treant Zorggroep, locatie Bethesda33151.7013.807.8
Treant Zorggroep, locatie Refaja47361.9NULL8.200
Treant Zorggroep, locatie Scheper374569.74.91013.814.1
UMC Groningen18111621.45.421.431.412
UMC Utrecht763427.08010.535.8817.65
VieCuri Medisch centrum voor NoordLimburg1473887.952.0416.3318.756.25
VU medisch centrum2068323.12.214.913.68.3
Waterlandziekenhuis59082.8NULL12.8NULL22.8
Westfriesgasthuis945079.752.788.5128.574
Wilhelmina Ziekenhuis Assen633083.74.711.632.85.6
Zaans Medisch Centrum542080.63.716.540.313.8
Ziekenhuis Amstelland7166NULL13.4NULL5.7
Ziekenhuis Bernhoven1316281.33.11410.95.2
Ziekenhuis Gelderse Vallei1105296.6014.123.22.4
Ziekenhuisgroep Twente20211771.32.914.223.56.6
Ziekenhuis Nij Smellinghe833389.71014.4618.187.14
Ziekenhuis Rijnstate2478086.73.415.118.46.2
Ziekenhuis Tjongerschans BV792492.6011.2019
ZorgSaam Ziekenhuis542470.80179.16.4
Zuyderland Medisch Centrum34813974.34.311.118.310.8