Carotis chirurgie (operatie aan de halsslagader)

Ziekenhuis
Type carotisinterventies uitgevoerd op de ziekenhuislocatie. Aantal electieve carotis endarteriectomieën (CEA) geregistreerd in de DACI.
Type carotisinterventies uitgevoerd op de ziekenhuislocatie. Aantal electieve carotis stentings (CAS) geregistreerd in de DACI.
Percentage symptomatische patiënten dat binnen 2 weken na het eerste consult in de tweede lijn een carotisinterventie ondergaat.
Percentage patiënten dat een carotis intervantie ondergaat vanwege stenoserend extracranieel carotis stenose en overlijdt binnen 30 dagen na de interventie of in dezelfde ziekenhuisopname.
Percentage patiënten dat een carotisinterventie ondergaat vanwege een extracraniele arteria carotis stenose en een complicatie heeft binnen 30 dagen na de interventie of binnen dezelfde ziekenhuisopname: nabloeding.
Percentage patiënten dat een carotisinterventie ondergaat vanwege een extracraniele arteria carotis stenose en een complicatie heeft binnen 30 dagen na de interventie of binnen dezelfde ziekenhuisopname: letsel hersenzenuw.
Percentage patiënten dat een carotisinterventie ondergaat vanwege een extracraniele arteria carotis stenose en een complicatie heeft binnen 30 dagen na de interventie of binnen dezelfde ziekenhuisopname: neurologisch event.
Percentage patiënten dat een carotisinterventie ondergaat vanwege een extracraniele arteria carotis stenose en een reïnterventie ondergaat binnen 30 dagen na de interventie of binnen dezelfde ziekenhuisopname in vervang met een complicatie.
Academisch Medisch Centrum24467.861.829.095.457.279.09
Admiraal de Ruyter Ziekenhuis34088.201.61.42.91.4
Albert Schweitzer Ziekenhuis41095.113.102.13.2
Alrijne Zorggroep60091.5025.97.82
Amphia ziekenhuis57082.51.73.21.65.93.7
Bravis ziekenhuis, concern24087.51.63.237.93.4
Canisius Wilhelmina Ziekenhuis48079.21.16.71.12.36.6
Deventer Ziekenhuis250881.7053.50
Elisabeth Tweesteden Ziekenhuis67091.92.57.30.93.37.4
Elkerliek ziekenhuis33065.60403.93.3
Erasmus MC59391.82.10.81.64.71.7
Franciscus Concern56087.504.67.60.84.9
Groene Hart Ziekenhuis2508801.8002
Haaglanden Medisch Centrum 37186.803.75.17.33.9
HagaZiekenhuis481873.40.92.605.92.9
Het Flevoziekenhuis24467.861.829.095.457.279.09
Ikazia Ziekenhuis Rotterdam2785.20002.20
Jeroen Bosch Ziekenhuis69095.51.43.73.62.24.4
LUMC12010003.56.23.34
Maasstadziekenhuis38089.52.82.71.31.42.9
Maastricht UMC, Maastricht55778.306.52.77.35.4
Maxima Medisch Centrum46086.41.12.303.42.1
Meander Medisch Centrum41092.51.33.77.31.34
Medisch Centrum Leeuwarden62090.92.83.51.24.23.5
Medisch Spectrum Twente708740.71.42.35.31.5
Noordwest ziekenhuisgroep, concern61086.40.76.70.81.57.1
Concern OLVG58082.80.87.73.54.68
Radboud UMC37492.504.54.53.44.4
Reinier de Graaf Groep23095.50001.80
Rode Kruis Ziekenhuis BV310903.45.66.13.85.4
Sint Antonius Ziekenhuis, locatie Utrecht/Nieuwegein69081.524.21.64.54.9
Spaarne Gasthuis, concern49083.71.93.9044.1
St. Anna Ziekenhuis3001001.414.2302.824.23
Stichting Algemeen Christelijk Martini Ziekenhuis31083.903.93.924.3
Stichting Catharina Ziekenhuis74383.65.251.95.34.8
Stichting Christelijk algemeen ziekenhuis noordwest- veluwe350601.711.61.6010.5
Stichting Gelre Ziekenhuizen52082.41.201.160
Stichting Isala Klinieken, locatie Zwolle4915011.91.86.82
Stichting Slingeland Ziekenhuis55096.322.11.93.12.4
Tergooi Hilversum27092.6001.61.50
Treant Zorggroep, locatie Scheper51092.21.43.91.63.33.3
UMC Groningen62984.60.85.60.72.66.2
UMC Utrecht79064.70.78.62.53.76
VieCuri Medisch centrum voor NoordLimburg47682.71.21.102.31.2
VU medisch centrum10010007.56.146
Westfriesgasthuis31067.700020
Ziekenhuis Amstelland17070.605.3004.4
Ziekenhuis Bernhoven26092.31.66.21.76.77
Ziekenhuis Gelderse Vallei500880.82.9132.8
Ziekenhuisgroep Twente50861.32.54.82.62.8
Ziekenhuis Rijnstate57177.3601.57.32.21.8
Ziekenhuis Tjongerschans BV31093.31.710.73.41.710.4
Zuyderland Medisch Centrum66083.302.21.54.52.3