Bariatrische chirurgie (ernstig overgewicht)

Ziekenhuis
Aantal primair geopereerde patiënten met een Gastric Sleeve per ziekenhuislocatie.
Percentage primair geopereerde patiënten met Gastric Sleeve tussen 1 september 2015 en 1 september 2016 in verband met morbide obesitas, dat meer dan 50% EWL heeft bereikt ten tijde van de eerstejaars follow-up moment op 1 januari 2018.
Aantal primair geopereerde patiënten met een Gastric Bypass per ziekenhuislocatie.
Percentage primair geopereerde patiënten met Gastric Bypass tussen 1 september 2015 en 1 september 2016 in verband met morbide obesitas, dat meer dan 50% EWL heeft bereikt ten tijde van de eerstejaars follow-up moment op 1 januari 2018.
Aantal primair geopereerde patiënten met een Mini-Gastric Bypass (Omega‐loop) per ziekenhuislocatie.
Percentage primair geopereerde patiënten met Mini-Gastric Bypass (Omega-loop) tussen 1 september 2015 en 1 september 2016 in verband met morbide obesitas, dat meer dan 50% EWL heeft bereikt ten tijde van de eerstejaars follow-up moment op 1 januari 2018.
Aantal bariatrische revisies per ziekenhuislocatie.
Percentage patiënten dat primair is geopereerd tussen 1 september 2015 en 1 september 2016 in verband met morbide obesitas, welk geen geregistreerd eerstejaars follow-up moment heeft gehad op 1 januari 2018.
Percentage primair geopereerde patiënten in verband met morbide obesitas met ernstige complicaties binnen 30 dagen na de primaire ingreep.
Albert Schweitzer Ziekenhuis10974.25684.100227.22.4
Bariatrisch Centrum Zuid West Nederland8672.169291.91501531.50.5
Canisius Wilhelmina ZiekenhuisNULLNULLNULLNULL
Elisabeth Tweesteden Ziekenhuis18086.926295.7340.25.4
Franciscus Concern40987.536293.768100622.73
Maasstadziekenhuis2781.346090.700563.11.2
Maxima Medisch Centrum1542.936487.200814.72.1
MC Groep 4977.146687.60444.30.4
MC Slotervaart4984.4100984.81387701.52.4
Medisch Centrum Leeuwarden4260.612085.3381605.81.3
NOK Beverwijk5568.837290.9006212.1
NOK West30171.265793.918100781.41.5
NOK Zuid3483.929096.1101001050.83.7
Concern OLVG2006033991.91100591.43
Rode Kruis Ziekenhuis BV5568.7537290.9100620.992.11
Sint Antonius Ziekenhuis, locatie Utrecht/Nieuwegein19866.830291.700952.32.8
Stichting Catharina Ziekenhuis56685.823190.921001910.74.6
Ziekenhuisgroep Twente396421185.1339841.62.5
Ziekenhuis Rijnstate26079.373493.2001451.41.4
ZorgSaam Ziekenhuis0NULL16885.60121.32.9
Zuyderland Medisch Centrum3383.8728996.1101001050.763.72