Aneurysma (AAA)

Ziekenhuis
Aantal patiënten met een aneurysma aorta abdominalis in aortasegment C dat primair electief geïntervenieerd is.
Percentage patiënten dat een primair electieve operatie/interventie* ondergaat vanwege een aneurysma aortae abdominalis in aortasegment C, dat overlijdt binnen 30 dagen of in dezelfde ziekenhuisopname.
Percentage patiënten dat een primair electieve operatie/interventie* ondergaat vanwege een aneurysma aortae abdominalis in aortasegment C, met complicaties binnen 30 dagen na de operatie/interventie of in dezelfde ziekenhuisopname.
Percentage patiënten dat een primaire electieve operatie/interventie* ondergaat vanwege een aneurysma aortae abdominalis in aortasegment C dat ongepland wordt heropgenomen binnen 30 dagen na ontslag.
Academisch Medisch Centrum310373.8
Admiraal de Ruyter Ziekenhuis302.214.510
Albert Schweitzer Ziekenhuis52020.74.3
Alrijne Zorggroep331.619.50
Amphia ziekenhuis641.623.35.5
Antonius Ziekenhuis Sneek1006.80
Bravis ziekenhuis, concern563.124.96.3
Canisius Wilhelmina Ziekenhuis261.531.26.3
Deventer Ziekenhuis39022.92.6
Diakonessenhuis Utrecht, Zeist, Doorn241.8249.3
Elisabeth Tweesteden Ziekenhuis702.316.77.6
Elkerliek ziekenhuis20027.96
Erasmus MC34016.34.5
Franciscus Concern58328.98.6
Groene Hart Ziekenhuis32022.87.9
Haaglanden Medisch Centrum 384.316.27.6
HagaZiekenhuis52017.52.9
IJsselland Ziekenhuis263.529.18.7
Ikazia Ziekenhuis Rotterdam203.225.14.2
Jeroen Bosch Ziekenhuis561.621.59.8
LUMC281.832.54.4
Maasstadziekenhuis473.924.87.9
Maastricht UMC, Maastricht261.622.31.4
Maxima Medisch Centrum29021.76
Meander Medisch Centrum3806.21.3
Medisch Centrum Leeuwarden323.218.84.2
Medisch Spectrum Twente620.829.510.5
Noordwest ziekenhuisgroep, concern761.227.96
Concern OLVG702.19.85
Radboud UMC38039.98.3
Reinier de Graaf Groep231.829.095.45
Rivas Zorggroep, Beatrixziekenhuis332.37.30
Sint Antonius Ziekenhuis, locatie Utrecht/Nieuwegein1241.112.33.7
Spaarne Gasthuis, concern532.522.48.6
St. Anna Ziekenhuis27034.910.5
Stichting Algemeen Christelijk Martini Ziekenhuis291.417.73.1
Stichting Catharina Ziekenhuis68319.77.9
Stichting Christelijk algemeen ziekenhuis noordwest- veluwe2825.62
Stichting Gelre Ziekenhuizen460305.7
Stichting Isala Klinieken, locatie Zwolle721.824.55.6
Stichting Laurentius Ziekenhuis Roermond1902.30
Stichting Slingeland Ziekenhuis273.414.48.1
Tergooi Hilversum381.618.16.3
Treant Zorggroep, locatie Scheper530.914.99
UMC Groningen560.819.15.9
UMC Utrecht341.8311.8
VieCuri Medisch centrum voor NoordLimburg451.3223.9
VU medisch centrum33017.18.4
Westfriesgasthuis421.317.32.7
Wilhelmina Ziekenhuis Assen255.29.97.1
Zaans Medisch Centrum322.221.52
Ziekenhuis Bernhoven3603.55.9
Ziekenhuis Gelderse Vallei401.828.38.14
Ziekenhuisgroep Twente72321.48.6
Ziekenhuis Nij Smellinghe331.93.51.4
Ziekenhuis Rijnstate823.516.87
ZorgSaam Ziekenhuis242.518.612.2
Zuyderland Medisch Centrum801.913.44.7